Zasady przeprowadzania wizyt od 11.05.2020

Poradnia Dietetyczna będzie otwarta od 11.05 według następującego harmonogramu:
– poniedziałki – Mysłowice, ul.gen.J.Ziętka 74c, I piętro pokój nr 20 w godzinach 12-19
– środy – Będzin, ul.Bema 13, pokój nr 2, w godzinach 12-19
– piątki – Tychy, ul Hierowskiego 37, w godzinach 12-19

Rejestracja wizyt odbywa się telefonicznie pod numerem 534 953 066 oraz za pośrednictwem kalendarza na stronie internetowej tutaj.

Wizyty odbywają się zgodnie z procedurami bezpieczeństwa epidemiologicznego i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, z uwzględnieniem zwiększonej częstotliwości działań dezynfekcyjnych.

Po wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie udostępnionymi środkami. Z każdą osobą przed wizytą zostanie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny. W budynkach obowiązuje noszenie maseczek osłaniających nos i usta oraz jednorazowych rękawiczek na dłoniach.

Zasady bezpieczeństwa dla Pacjentów Poradni Dietetycznej:

– W dniu umówionej wizyty otrzymasz wiadomość sms o zasadach bezpieczeństwa.
– Na wizytę przyjdź maksymalnie 10 minut wcześniej w rękawiczkach jednorazowych oraz masce.
– Jeśli przyjdziesz wcześniej, będzie opóźnienie wizyt oraz liczba pacjentów w budynku będzie zbyt duża, personel może poprosić o poczekanie na zewnątrz budynku.
– Od razu po wejściu do budynku zdezynfekuj rękawiczki, które masz na sobie. Jeśli ich nie masz, załóż rękawiczki udostępnione przez Poradnię.
– Samodzielnie wypełnij ankietę o stanie zdrowia i podpisz oświadczenie, które się na niej znajduje. Do podpisywania dokumentów w klinice używaj tylko tych długopisów, które są oznaczone jako „czyste”. Po użyciu, wrzuć długopis do pojemnika z napisem: „brudne”.
– Poczekaj na decyzję osoby analizującej ankietę. To ona zdecyduje o tym, czy możesz skorzystać z wizyty.
– Ponownie zdezynfekuj rękawiczki.
– W czasie przebywania w budynku oraz podczas konsultacji, gdy jest to możliwe, zachowaj przynajmniej 2 m dystansu od osoby obsługującej, a w poczekalni – od innych Pacjentów.
– W razie kaszlu lub potrzeby kichnięcia zasłoń twarz chusteczką higieniczną, po czym wyrzuć ją do kosza, a rękawiczki ponownie zdezynfekuj.
– Jeśli masz katar, po każdorazowym użyciu chusteczki higienicznej, wyrzuć ją do kosza, a rękawiczki zdezynfekuj. Jednorazowe chusteczki higieniczne będą udostępnione w poczekalni Poradni.
– Unikaj dotykania powierzchni, których mogły dotykać inne osoby lub po ich dotknięciu, zdezynfekuj rękawiczki.

Dla bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających w budynku, zarówno Pacjentów, jak i Pracowników, prosimy o nie przychodzenie w każdej z trzech poniższych sytuacji:

– Występują u Ciebie takie objawy jak: temperatura powyżej 37,8°C, kaszel, duszność, objawy przeziębieniowe np. katar, drapanie w gardle lub objawy podrażnienia i zapalenia spojówek
– Jesteś w nadzorze epidemiologicznym lub w czasie kwarantanny
– W ostatnich 14 dniach miałaś/miałeś kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2 lub z kimś, kto miał którykolwiek z wyżej wymienionych objawów.

Osoby, które miały umówione wizyty proszę o telefoniczne poinformowanie o wystąpieniu każdej z powyższych sytuacji i odwołanie wizyty pod numerem: 534 953 066.

Udostępnij: