Śniadanie na polanie w Mysłowicach

Zapraszamy na pierwsze Śniadanie na polanie w Mysłowicach. Chcemy kontynuować śniadania w każdą niedziele do końca września, a jeśli pogoda dopisze nawet do końca października.

Zapraszamy z własnym kocem oraz prowiantem (wegetariańskim) i koniecznie z własnym kubkiem i talerzem. Zależy nam aby ograniczyć zużycie jednorazowych naczyń. Im mniej śmieci tym lepiej dla naszej Ziemi 🌍

Wspólne śniadanie będzie super okazją aby miło zacząć niedzielny poranek.

Na pierwszym Śniadanie na polanie w Mysłowicach między godziną 9 a 11 zapraszamy na bezpłatną analizę masy i składu ciała, którą wykona Dietetyk mgr Adrianna Barczyńska Mysłowice i Będzin

Na czym polega ANALIZA MASY I SKŁADU CIAŁA i czego można się z niej dowiedzieć?

Pomiar przeprowadzany jest metodą bioimpedancji, czyli wykorzystuje się opór elektryczny tkanek do określenia zawartości tkanki tłuszczowej, wody oraz tkanki mięśniowej. Na podstawie badania można określić jaki jest poziom przemian energetycznych organizmu- czyli ile kalorii potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. Badanie polecane jest dla osób z nadwagą jak i niedowagą oraz dla osób o prawidłowej masie ciała.

PRZECIWWSKAZANIAMI do wykonania badania są CIĄŻA 🤰 i wszczepiony ROZRUSZNIK SERCA 

Wykonanie takiej analizy jest bardzo pomocne w określeniu celu naszych działań oraz doboru właściwej diety.

Każda osoba, która skorzysta z darmowych pomiarów otrzyma wynik z analizy składu ciała oraz bezterminowy 10% kupon rabatowy na pierwszą wizytę w Poradni Dietetycznej oraz na wykonanie pierwszego indywidualnego programu żywieniowego.

Do zobaczenia 🤗

Udostępnij:
Tagi: