O MNIE

Jestem dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę Poradnię Dietetyczną w Mysłowicach, Tychach oraz on-line. Jestem również dietetykiem w Klinice Leczenia Niepłodności Invimed w Katowicach. Współpracuję z osobami chcącymi zredukować masę ciała, układam jadłospisy dla osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dolegliwościami, dla chcących zwiększyć masę ciała. Prowadzę dietoterapię u dzieci. Zajmuję się również tematem żywieniowego wspomagania leczenia niepłodności u kobiet i u mężczyzn.

W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do każdej osoby, biorąc pod uwagę również preferencje i możliwości, tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty.

 Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka I i II stopnia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wielu konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki.

– mgr Adrianna Barczyńska
dietetyk tychy mysłowice

Przychodnie

Zgubionych kilogramów

Certyfikatów

O Poradni

Zakres pomocy poradni:
  • terapia nadwagi i otyłości
  • terapia niedowagi
  • żywienie w jednostkach chorobowych (m.in. cukrzyca, insulinooporność, dna moczanowa, niedoczynność tarczycy, PCOS, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie, choroby układu krążenia, osteoporoza, nowotwory, zespół jelita drażliwego, refluks, zapalenie żołądka, choroba wrzodowa żołądka, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zaparcia, choroby wątroby, choroby trzustki, choroba Parkinsona)
  • diety propłodnościowe dla kobiet i mężczyzn
  • wspomaganie żywieniowe w leczeniu niepłodności
  • żywienie kobiet ciężarnych i karmiących
  • żywienie dzieci
  • jadłospisy dla osób zapracowanych
  • ocena dotychczasowego sposobu żywienia

Produkty, które zostaną wykorzystane w jadłospisie są konsultowane podczas pierwszej wizyty. Nie ma zatem obawy, że w diecie znajdą się produkty nielubiane lub trudno dostępne. Zakładam, że rozpisanie diety to pierwszy krok do zmiany Twojego stylu życia, dlatego staram się by dieta możliwie jak najlepiej naśladowała dotychczasowy jadłospis. Ponadto jadłospisy układane są z takich produktów i dań żeby cała rodzina mogła z nich skorzystać.

Poznaj opinie na temat mojej Poradni na portalach ZnanyLekarz oraz Facebook.

Umów się na wizytę u dietetyka w Mysłowicach, Tychach za pomocą kalendarza.

Moje certyfikaty

Skontaktuj się

Jeśli potrzebujesz więcej informacji niż znajduje się na stronie,
nie wahaj się zapytać. Skorzystaj z formularza kontaktowego,
lub z danych kontaktowych dostępnych poniżej.

Poradnia Dietetyczna mgr Adrianna Barczyńska ul. Generała Jerzego Ziętka 74c, 41-412 Mysłowice NIP 646 271 01 76