Historia sukcesu Natalii

Metamorfoza Natalii

Poznajcie Natalię i jej historię sukcesu 💚 Do celu co prawda zostało jeszcze 2,5kg, ale już nie mogłyśmy dłużej tego ukrywać! 😉 Natalia pojawiła się w mojej Poradni z końcem zimy i do tej pory zrzuciła 19kg, a to poskutkowało utratą po równe 20cm w pasie i w biodrach! Jak to z odchudzaniem bywa- raz masa ciała spadała szybciej, a raz wolniej, jednak jej determinacja była tak duża, że ani na chwilę się nie poddała i lada moment osiągnie cel 💚

Natalia pojawiła się w gabinecie z polecenia – co zawsze bardzo mnie cieszy 😀 Była przy tym pełna nadziei, ale nie obyło się też bez obaw czy wszystko pójdzie zgodnie z jej myślą z uwagi na wcześniejsze doświadczenia. Na wstępie zostałam uprzedzona, że ze stworzeniem diety nie będzie łatwo ze względu na specyficzne preferencje smakowe- jednak po 6 latach pracy w gabinecie mało co jest mnie w stanie zaskoczyć więc jadłospis się udał i był chętnie stosowany 😉 Każda wizyta kontrolna ukazywała piękny spadek masy ciała co dawało Natalii motywację do dalszej pracy. Natomiast ostatnie rozmowy podczas wizyt pokazały, że Natalia zmieniła swoje nawyki na stałe, dobrze jej się żyje według zasad zdrowego odżywiania i nie chce wracać do starych przyzwyczajeń.

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę współpracować z takimi osobami, bo o to właśnie w odchudzaniu z dietetykiem chodzi – to nie ma być tylko parę tygodni wyrzeczeń dla utraty kilogramów, ale stała zmiana nawyków żywieniowych owocująca poprawą zdrowia i uzyskaniem prawidłowej masy ciała, którą uda się później utrzymać.

Publikowana metamorfoza dotyczy Natalii, jednak chciałam wspomnieć o jeszcze jednej osobie, która pojawia się z nią podczas wizyt – mowa o mężu, który stracił już 28kg. Myślę, że nie muszę nic dodawać 😉 zrzucone kilogramy mówią same za siebie.

Na zakończenie udostępniam opinię Natalii na temat współpracy za którą ogromnie dziękuję 💚

„Bardzo polecam Panią Adriannę! Miałam milion prób zanim do niej trafiłam i to był strzał w 10! Przestawiła mój żywieniowy światopogląd o 180st. Odzyskałam zdrowie, co było dla mnie priorytetem – a tylko parę kg dzieli mnie od uzyskania formy która zgubiłam kilka lat temu ❤️. Do tego świetny kontakt, ogromna wiedza i morze cierpliwości! Z usług Pani Adrianny zaczęły korzystać moje koleżanki – i jestem pewna, że wystawia równie dobra opinie w swoim czasie 🙂🙃.”

 

Udostępnij: