Dzień otwarty w Poradni Dietetycznej w Tychach

🎉 BEZPŁATNE KONSULTACJE W TYCHACH!
Już 4.10.2019 (piątek) zapraszam na dzień otwarty Poradni Dietetycznej w Tychach 😊
Podczas dni otwartych przeprowadzana będzie BEZPŁATNA analiza masy i składu ciała z której dowiesz się jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej, wody i masy beztłuszczowej w Twoim organizmie oraz jaki jest jego wiek metaboliczny. Sprawdzimy również Twoje zapotrzebowanie na energię i porozmawiamy na temat podstawowych zaleceń żywieniowych.
Pojedyncza konsultacja trwa 30 minut i obowiązują na nią zapisy telefoniczne pod numerem 534 953 066 lub przez messenger Poradni.
Konsultacje odbędą się w siedzibie Poradni przy ul. Hierowskiego 37 (Studio Treningu Personalnego Jagoda Team).
Każda osoba, która skorzysta z konsultacji otrzyma wyniki z analizy masy i składu ciała oraz kupon rabatowy na wykonanie indywidualnego programu żywieniowego.
Zapraszam serdecznie!
Informacje na temat analizy masy i składu ciała:

Pomiar przeprowadzany jest metodą bioimpedancji, czyli wykorzystuje się opór elektryczny tkanek do określenia zawartości tkanki tłuszczowej, wody oraz tkanki mięśniowej. Na podstawie badania można określić jaki jest poziom przemian energetycznych organizmu – czyli ile kalorii potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. Badanie polecane jest dla osób z nadwagą jak i niedowagą oraz dla osób o prawidłowej masie ciała.

PRZECIWWSKAZANIAMI do wykonania badania są CIĄŻA 🤰 i wszczepiony ROZRUSZNIK SERCA 

Dietetyk Tychy, mgr Adrianna Barczyńska

Dietetyk Tychy

Udostępnij:
Tagi: